Kino Sokol

Kino Sokol 31/12/2017 18:00 Kino Sokol

 

      Běh od Hasy k Hase  
      35.ročník silvestrovského běhu 31.12.2017
Poř.K. Abs. St.č Čas Jméno Příjmení Ročník Město Tým
  Žactvo 2002 a mladší  
1 18 70 0:21:27 Tomáš Holcman 2002 Vědomice  
2 28 66 0:22:34 Marek Beránek 2003 Praha /Židovice/ AC Sparta Praha - fotbal
3 30 123 0:22:48 Adam Rež 2005   Atletický oddíl AK Krupka
4 35 24 0:23:03 Lea Martanová 2005   Slavia Liberec Orienteering
5 42 82 0:23:47 Jonatan Rauchfuss 2003 Roudnice nad Labem Revit Build MTB Team
6 51 127 0:24:20 Aleš Rubín 2003   AC Sparta Praha
7 54 43 0:24:47 Matěj Klepáč 2008 Roudnice nad Labem  
8 55 69 0:25:01 Jakub Strach 2005 Ctiněves Strach & spol.
9 56 119 0:25:05 Mikuláš Kobližek 2006 Ústí nad Labem Plaveský sport
10 59 25 0:25:29 Elin Martanová 2002   Slavia Liberec Orienteering
11 60 26 0:25:33 Jan Skokan 2008 Roudnice nad Labem Sokol Roudnice n/L Atletika
12 71 40 0:26:02 Zdeněk Sazeček 2004 Vědomice SDH Vědomice
13 76 44 0:26:25 Natálie  Klepáčová 2006 Roudnice nad Labem ASK Lovosice
14 78 50 0:26:32 Michaela Ceé  2006 Litoměřice  ASK Lovosice 
15 86 19 0:27:23 Radek Sibera 2003 Křešice SDH Křešice
16 95 15 0:28:05 Hedvika Bláhová 2005 Kvasice BTT Libochovice
17 101 58 0:28:31 Vojtěch Pokorný 2003 Roudnice nad Labem FK Teplice
18 108 73 0:29:21 Štěpán Cimler 2003 Roudnice nad Labem  
19 114 134 0:30:05 Nikola Skálová 2005   ASK Lovosice
20 130 38 0:35:16 Martin Opava 2002   SDH Křešice
21 134 85 0:37:16 Klaudie Slapalova 2004 Roudnice nad Labem Vk roudnice
22 135 151 0:37:17 Anna Hrabětová 2003   VK Roudnice nad Labem
23 141 39 0:48:59 Kryštof  Keř 2009 Roudnice nad Labem  
                 
  Juniorky 1998-2001  
1 97 72 0:28:10 Tereza Mrázková 2000 Straškov-Vodochody  
2 99 37 0:28:18 Tereza Opavová 2000   ASK Lovosice,  SDH Křešce
                 
  Junioři 1998-2001  
1 3 118 0:18:49 Šimon Kobližek 1999 Ústí nad Labem USK Provod 
2 25 52 0:22:15 Honzik Bernard 1998 Roudnice nad Labem  
3 26 75 0:22:25 David Čada 2001 Roudnice nad Labem Fotbalová Farma Roudnice n/L
4 33 149 0:22:55 Zdeněk Houdek 1998 Roudnice nad Labem  
5 46 6 0:24:04 Lukáš Bernard 2000 Mělník FC Mělník
6 52 59 0:24:32 Martin  Málek 2000 Roudnice nad Labem SK Roudnice nad Labem
7 73 79 0:26:18 Hugo Pohořalý 2001 Roudnice nad Labem SKOB Roudnice nad Labem
8 82 71 0:26:55 Martin Holcman 2000 Vědomice  
9 90 57 0:27:46 Jan Pokorný 2000 Roudnice nad Labem SK Roudnice nad Labem
10 91 54 0:27:47 Josef  Jampílek 2000 Roudnice nad Labem  
11 113 110 0:29:47 Jakub Podrábský 1998 Roudnice nad Labem  BK Roudnice nad Labem
12 120 108 0:31:06 Jakub Hercík 2000 Ústí nad Labem  
                 
  Ženy 20-39let - ročník 1978-1997  
1 24 106 0:22:01 Klára Hubrová 1988 Praha AC Sparta
2 36 117 0:23:07 Kateřina Tremlová 1980 Roudnice nad Labem  
3 39 7 0:23:30 Zuzana Šašková 1983 Roudnice nad Labem Predators
4 58 102 0:25:15 Zuzana Dlouhá 1984 Litoměřice Dlouháni
5 61 77 0:25:36 Nikola Davidova 1990 Praha  
6 72 65 0:26:04 Jana Bradáčová 1978 Roudnice nad Labem VK Roudnice
7 83 84 0:26:58 Kristýna Olšová 1979 Roudnice nad Labem  
8 84 61 0:27:03 Michaela  Kapounova  1982 Roudnice nad Labem  Roudnice nad Labem 
9 89 140 0:27:39 Gabriela Pecharová 1996   Bikepoint Roudnice nad Labem
10 111 46 0:29:34 Pavlína Klepáčová 1981   -
11 112 136 0:29:42 Stela Lukešová 1987   Košička a.s.
12 117 139 0:30:23 Kateřina Pecharová 1992   Bikepoint Roudnice nad Labem
13 125 150 0:32:56 Soňa Folková 1978   Povodí Labe
14 126 104 0:33:43 Andrea Vítová 1996 Vědomice Sahara Vedomice
15 132 18 0:35:34 Eva Ladecká 1989 Křešice  
16 137 130 0:37:51 Miroslava Ernerstová 1988   Spona Teplice
                 
  Ženy 40 a starší  - ročník 1977  a starší  
1 50 9 0:24:18 Lenka Borovičková 1973 Praha 6 SMOLA Chůze Praha
2 53 42 0:24:35 Jana Zemanová 1970 Lovosice ASK Lovosice
3 88 23 0:27:27 Daniela Martanova 1974   Slavia Liberec Orienteering
4 100 4 0:28:30 Anita Veselá 1965 Mělník SDH Chloumek
5 103 78 0:28:40 Karolína Pohořalá 1968 Roudnice nad Labem SKOB Roudnice nad Labem
6 104 49 0:28:45 Marketa Cee 1971 Litoměřice  
7 105 2 0:28:56 Hana Špinerová 1956 Roudnice n. L. PNsP
8 106 32 0:29:09 Petra Řeháková 1966 Roudnice nad Labem Sokol Roudnice nad Labem
9 107 124 0:29:15 Zuzana Režová 1975   Lomax TEplice
10 109 74 0:29:30 Lenka Cimlerová 1972 Roudnice nad Labem  
11 118 33 0:30:34 Anna Kubešová 1972 Roudnice nad Labem ONO
12 136 129 0:37:50 Eva Ernerstová 1963   Spona Teplice
13 142 36 0:49:03 Karina OPAVOVÁ 1977 Křešice SDH KŘEŠICE
                 
  Muži   20-29  - ročník 1988-1997  
1 11 116 0:20:08 Josef Huleš 1995 Lovosice  
2 16 147 0:21:20 Jan Schovanec 1997 Roudnice nad Labem  
3 23 89 0:22:00 Jan Šindrbal 1990 Roudnice nad Labem  
4 32 47 0:22:53 Václav Kautský 1992   WBH
5 34 141 0:23:00 Filip Starczewski 1994   Bikepoint Roudnice nad Labem
6 45 111 0:24:01 Jan Kopecký 1996   BK Roudnice nad Labem
7 49 112 0:24:10 Milan Vitvar 1995   BK Roudnice nad Labem
8 62 53 0:25:40 Pavel Fary 1997 Roudnice nad Labem  
9 75 81 0:26:23 Tomáš Rubeš 1992 Roudnice nad Labem SK Bezděkov
10 80 28 0:26:36 Martin Jancsovics 1988 Litoměřice   
11 128 121 0:34:20 Milan Kupec 1993   Povodí Labe
12 131 17 0:35:34 Michal Mančal 1989 Křešice SDH Křešice
                 
  Muži   30-39  - ročník 1978-1987  
1 2 12 0:18:36 Tomáš Šťastný 1979 Praha PSK Olymp Praha
2 7 114 0:19:21 Josef Šutera 1979   Atletika Polička
3 8 60 0:19:43 Jan Řebíček 1982 Brozany nad Ohří Sport team Brozany
4 9 14 0:19:47 Michal Laube 1978 Libochovice BTT Libochovice
5 10 16 0:19:58 Jan Bláha 1978 Libochovice BTT Libochovice
6 12 31 0:20:26 Václav Mráz 1983 Mělník ASK Slavia Praha
7 14 80 0:20:58 Aleš Zavoral 1978 Roudnice nad Labem beranyduc.blogspot.cz
8 17 13 0:21:25 Martin Hosnedl 1978   Torpédo Židovice
9 19 8 0:21:40 Matěj Šašek 1984 Roudnice nad Labem Predators
10 22 76 0:21:58 David Grbavčic 1986 Roudnice nad Labem  
11 27 87 0:22:29 Petr Maneth 1981 Roudnice Nad Labem  
12 41 90 0:23:46 Luděk  Špiner  1986   Torpédo Židovice
13 43 115 0:23:50 Jiří Tančín 1986   TKR Roudnice nad Labem
14 44 64 0:23:55 Václav Bradáč 1979 Roudnice nad Labem VK Roudnice
15 47 51 0:24:05 Lukáš Paluska 1981 Stránka Příznivci běhu Stránka
16 48 62 0:24:08 Martin Kapoun 1985   Torpédo Židovice
17 57 101 0:25:07 Vojtěch Křenovský 1985 Roudnice nad Labem Vytrvalci Smržovka
18 64 142 0:25:43 Jan Husák 1983 Roudnice nad Labem  
19 66 145 0:25:47 Vladimír Procházka 1979   VK Roudnice nad Labem
20 85 67 0:27:16 Jan Milata 1982 Roudnice nad Labem  
21 98 126 0:28:13 David Sklenář 1978 Roudnice nad Labem  
22 129 122 0:34:21 Pavel Podrábský 1986   Povodí Labe
                 
  Muži   40-49  - ročník 1968-1977  
1 1 113 0:18:30 Vuk Vukovič 1976   SK Kotlářka
2 5 30 0:19:12 Michal  Michálek 1973 Mělník Mlazice
3 6 20 0:19:18 Zdeněk  Rež 1972 Teplice  SPONA Teplice
4 13 41 0:20:35 Jiří Sláma 1976 Praha Gyn.-por. klinika Apolinář
5 20 109 0:21:44 Marcel Lacko 1972 Roudnice nad Labem  VK Roudnice nad Labem
6 21 83 0:21:52 Pavel Pršala 1977 Štětí FreeRun
7 31 5 0:22:51 Vladimír Veselý 1971 Mělník Hasiči Neratovice
8 37 22 0:23:09 Jiří Martan 1973   Slavia Liberec Orienteering
9 38 138 0:23:11 Jiří Ceé 1970 Litoměřice Sokol Litoměřice
10 63 88 0:25:41 Jiří Heller 1977 Roudnice nad Labem SKOB Roudnice nad Labem
11 65 152 0:25:44 Martin Jaroš 1977 Bechlín  
12 67 146 0:25:49 Zdeněk Němeček 1976 Dobříň  
13 68 143 0:25:55 Zdeněk Skokan 1976 Roudnice nad Labem  
14 69 133 0:25:56 Radek Řehák 1973 Chodouny  
15 81 45 0:26:54 Petr  Klepáč 1976 Roudnice nad Labem -
16 87 120 0:27:24 Pavel Šrytr 1969   Povodí Labe
17 93 132 0:27:52 David Lácha 1973 Roudnice nad Labem  
18 94 68 0:28:03 Jaromír Strach 1976 Ctiněves Strach & spol.
19 96 148 0:28:08 Radek Klemp 1972 Dobříň  
20 102 35 0:28:37 Václav Opava 1976 Křešice SDH Křešice
21 119 107 0:31:05 Jaroslav Hercík 1972 Ústí nad Labem  
22 123 56 0:32:49 Ladislav Pokorný 1968 Roudnice nad Labem SK Roudnice nad Labem
23 127 105 0:33:45 Miroslav Vít 1971 Vědomice Sahara Vedomice
                 
  Muži   50-59  - ročník 1958-1967  
1 4 1 0:18:52 Jaroslav Chramosta 1966 Děčín JABOJA Team
2 15 34 0:21:11 Vladimír Valtr 1967 Roudnice nad Labem  
3 29 27 0:22:35 Eduard Revaj 1965 Litoměřice  
4 40 103 0:23:31 Vladimír Dlouhý 1960 Roudnice nad Labem Dlouháni
5 70 128 0:25:59 Miroslav Ernest 1962   Spona Teplice
6 92 21 0:27:50 Petr Líbal 1959 Krabčice u Roudnice nad Labem amatéři
7 110 29 0:29:32 Zdenek Jise 1962 Roudnice n.l. Sokol Roudnice atletika
8 121 86 0:31:12 Martin Ježek 1967    
                 
  Muži   60-69  - ročník 1948-1957  
1 74 10 0:26:22 Petr Adam 1950 Praha Smola chůze
2 79 3 0:26:34 Ivan Kapoun 1949 Roudnice n.L. Roudnice n.L.
3 115 63 0:30:07 Jan Beneš 1957 Litomeřice ASK Lovosice
4 116 55 0:30:18 Dušan Skokánek 1955 Roudnice nad Labem  
5 122 125 0:31:53 Emil Koláček 1951 Roudnice nad Labem  
                 
  Muži   70 a více  - ročník 1947 a starší  
1 77 11 0:26:28 Václav Řápek 1942 Praha AVC Praha
2 124 144 0:32:54 Jiří Plecháček 1944 Úpice Maratonstav Úpice
3 133 137 0:36:59 Václav Holý 1941   liga 100 Praha
4 138 135 0:38:57 František Doleček 1943   Atletika Stará Boleslav
5 139 131 0:40:03 Milan Pivoňka 1942   Lovochemie
6 140 48 0:45:47 Václav Kautský 1938 Roudnice n.L. PNsP 
                 
Závod se uskutečnil za mírného deště,  teplota +8°C. Závod proběhl bez úrazu.  
Závodu se zůčastnilo 142 závodníků, doběhlo 142 závodníků.  Vyhlášení se zdrželo kvůli poruše programu na zpracování výsledků
                 
Hlavní rozhodčí: Zdeněk Jíše        
Ředitel soutěže: Josef Nekovář        
Časoměřiči:   Jana Jíšová, Vladimír Vlk      
                 
       
Attachments:
Download this file (hasa_vysledky.xls)Výsledky běhu ve formátu Excel[35. ročník 31.12.2017]71 kB

Nemáte oprávnění psát komentáře

Zveme na:

Běh Říp-Roudnice 28/04/2018 10:00

Nejbližší akce

Všesokolský slet v Praze
ne 01 čec
08:00 - 00:00
Všesokolský slet v Praze
ne 01 čec
08:00 - 00:00
Všesokolský slet v Praze
ne 01 čec
08:00 - 00:00
Všesokolský slet v Praze
ne 01 čec
08:00 - 00:00
Všesokolský slet v Praze
ne 01 čec
08:00 - 00:00
Všesokolský slet v Praze
ne 01 čec
08:00 - 00:00

Kalendář akcí

červen 2018
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Hledání

Právě přihlášeni:

Právě přítomno: 46 hostů a žádný člen

 
 

Optimalizováno pro min. rozlišení 1024x768 Inetrnet Explorer 8, Mozilla 3.6

Joomla-Template by guenstige.shop-stadt.de & go-windows.de