Volejbalový turnaj O štít 17. listopadu (16. listopadu 2019)

V sobotu 16. listopadu 2019 se ve sportovní hale Pod Lipou v Roudnici nad Labem uskutečnil 47. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev 4+2 bez věkového omezení.

Po nástupu všech hráčů na palubovce provedl starosta T.J. Sokol Roudnice n.L. slavnostní zahájení; vedoucí turnaje připomenul oslavy Dne studenstva. Celkem 27 utkání odehrálo devět družstev souběžně na třech hřištích, systémem na dva sety. Úroveň hry byla velmi dobrá a smíšená družstva odjížděla spokojena bez jakéhokoliv zranění. Okamžitě po skončení turnaje, v 16:30 hodin, bylo vyhodnocení. Poháry pro první tři družstva, diplomy a ceny pro všechny, si od náčelníka odboru sportu Župy Podřipské převzali kapitáni družstev. Putovní pohár Sokolské Župy Podřipské součtem dvou vítězství letos opět vybojovalo družstvo KAKTUS Louny.

Pořadí:
1. KAKTUS Louny
2. EDEN Litoměřice
3. ČOBOLSKO Libochovice
4. MLAĎOŠI Liběšice
5. PLANETA PRASAT Štětí
6. VÝLETNÍCI Louny
7. T.J. SOKOL Děčín
8. OSTŘE SLEDOVANÉ VLAKY Beroun
9. VOLEJBAL CLUB Roudnice n.L.

Za Župu Podřipskou a T.J. Sokol Roudnice n.L.
Vojtěch Válek

Fotodokumentace Mirka Vanžury je v externím odkazu.

Propozice turnaje jsou v přiloženém souboru pdf.