Běh Kolem Hasy – 38. ročník – virtuální závod

19. 12. 2020 - 03. 01. 2021
Celý den

Komory Povodí Labe
Pod Katovnou 223, Roudnice n.L.

Pro letošní rok jsme vzhledem ke covidové situaci a vládním omezením připravili ve spolupráci s orgsu.org  virtuální závod, který prověří nejen vaše běžecké, ale i technické schopnosti.

Závod bude možno absolvovat kdykoliv v termínu od 19.12.2020 do 3.1.2021 na známé trati mezi Roudnicí a Židovicemi. Trasa se nijak nemění a je vyznačena v elektronických propozicích na níže uvedeném odkaze. Na této stránce bude zveřejněna také startovní a výsledková listina.

Sledujte prosím startovní listinu závodu na https://tech.orgsu.org/Site/SokolRoudnice/3., přihlašte se, a jakmile vám přidělíme startovní číslo (z bezpečnostních důvodů se tak neděje automaticky), uvidíte ho na startovní listině závodu a můžete vyrazit.

Zvolte si jednu ze 4 variant, jak svůj výkon zaznamenat. (preferujeme var. 1-3)

1. Pokud máte chytré hodinky, svůj výkon si od startu do cíle můžete nahrát. Potom kdykoliv můžete vaši aktivitu vyexportovat do GPX souboru. Tento pak nahrát ve vašem profilu atleta na stránce https://tech.orgsu.org/Site/SokolRoudnice/4 v záložce
    Detaily k závodům – Import GPX.
  2. Závod můžete také běžet s vaším chytrým telefonem.
  3. Pokud nemáte výše uvedené možnosti požádejte své známé a absolovujte závod s jejich hodinkami či chytrým telefonem, případně vás na cestě mohou doprovázet.
  4. Pokud vám předchozí tři možnosti nevyhovují můžete si čas změřit sami a zaslat údaje na email atletika@sokolroudnicenl.cz. Tuto metodu prosím využijte až jako krajní možnost (pokud nejdou využít body 1-3). Ve všech případech spoléháme na váš smysl pro fair play. (Kdo se rozhodne nechat za sebe běžet jiného borce či odjet trat na elektrokole, nikdo mu v tom nezabrání, ale radost ani štěstí mu to nepřinese.)

Stáhněte si apku Orgsu Tracking z AppStore či Google Play. Po přidělení startovního čísla vám přijdou instrukce v emailu jak telefon správně nastavit a otestovat.

Když na výše uvedený e-mail pošlete fotku ze „závodu“, zařadíme snímek do galerie.