Ještě jedna smutná

S lítostím přinášíme další smutnou zprávu. Dne 29. března 2023 nás opustila sestra Danuše Horáková, dlouholetá členka Sokola a cvičitelka oddílu předškolních dětí.

Sestra Dana v letech 2012 a 2018 jako župní vedoucí nacvičila s předškolním žactvem skladby na všesokolský slet. V minulosti vedla také hodiny džezgymnastiky a pořádala Běh Terryho Foxe. Dokud mohla, v Sokole Roudnice obětavě pomáhala při všech sokolských akcích.

Její odchod je i pro nás velkou ztrátou. Vyjadřujeme soustrast její rodině a blízkým. Poslední rozloučení se konalo v rodinném kruhu.

One thought on “Ještě jedna smutná

1. Miroslav Vanžura Reply

Danu jsem měl rád jako kolegyni s Sokole i jako kamarádku, i když kvůli svému zdravotnímu stavu jsem se s ní déle nesetkal. Budu na ni i se svou manželkou dlouho
    vzpomínat.