Memoriál Blaženy Vavřenové – 5. ročník

V sobotu 18. září 2021, od 9 do 14 hodin, se na Tyršově stadionu v Roudnici n.L., v souběhu se sousedskou slavností Zažít Roudnici jinak, uskutečnil další ročník otevřeného volejbalového turnaje smíšených družstev 4 + 2 bez věkového omezení, věnovaný památce sestry Vařenové, dlouholeté činovnice a opory roudnického sokola. Z původně ohlášených sedmi družstev nastoupila bohužel jen tři. Žádná sláva, ale takový je život.

Turnaj měl víc diváků než je zvykem, díky návštěvě mnoha Roudničanů na ZRJ. Kvůli nízkému počtu účastníků bylo možno hrát turnaj dvoukolově, na dva sety, a stačil jeden kurt. Vítězové převzali od místostarosty města, pana Vlastimila Čtveráka, a starosty T. J. Sokol Roudnice, MUDr. Tomáše Petráka, putovní pohár a věcné ceny. Na všechny se dostalo a všichni mohou říci, že stáli na bedně. Poděkování patří všem, kteří přijeli a nenechali se odradit malou účastí. Hráli, co mohli, a vzdali tím hold sestře Bláže.

Pořadí:
1. VK Zákolany

2. Planeta Prasat Štětí
3. VK Déčko Roudnice n. L.

Fotografie: Libor Bydžovský