Volejbalový turnaj O Štít 17. listopadu – 48. ročník

V sobotu dne 20. 11. 2021 se konal již 48. ročník otevřeného volejbalového turnaje smíšených šestičlenných družstev. Hrálo se souběžně na třech kurtech sportovní haly Pod Lipou, dle propozic a časového plánu (8:30 – 17:30 hodin).

Po nástupu všech zúčastněných, kontrole čestných prohlášení (Covid -19) a rozlosování, bylo připomenutí vzniku turnaje a jeho bohatá historie.

Hrálo se systémem na dva hrané sety, každý s každým, celkem 28 odehraných zápasů. Po sportovní stránce turnaj určitě splnil očekávání přítomných.

Výsledky se vyhlásily okamžitě. Diplomy, tradiční ceny a poháry byly též součástí závěru turnaje.

Ne vždy se v této době podaří něco podobného uskutečnit. Veliké poděkování patří mužům T. J. Sokol Roudnice n.L.

Těšíme se již nyní na jarní turnaj, který se, doufejme, uskuteční dne 19. března 2022.

Výsledky:
1. Kaktus Louny
2. Mlaďoši Litoměřice
3. VK Zákolany
4. Déčko VK Roudnice n.L.
5. OSV Beroun
6. Planeta Prasat Štětí