Výlet pro rodiny s dětmi je zrušen!

Po úspěšném Hýbeme se hezky česky se Česká obec sokolská a PENNY pustili do nového projektu. Na tento rok byla na programu série patnácti výletů pro rodiny s dětmi a sportovně-kulturní odpoledne v jednotlivých lokalitách od května až do podzimních měsíců. První akce se uskutečnila v sobotu 27. května v Milovicích. Pro děti byly připraveny po cestě úkoly a za jejich splnění na ně v cíli čekala odměna. Další podobné akce se konaly například v Dačicích, Jablonci nad Nisou, Mariánských Lázních, Mníšku pod Brdy, Vlašimi nebo v Židlochovicích.

Jedním z dalších míst pro výlet měla být Roudnice nad Labem. Termín našeho výletu byl stanoven na 7. října 2023. Bohužel to neklaplo. Podle posledního vyjádření pořadatelské agentury POS Media Czech Republic došlo v PENNY k výměně vedení, a podle naší dedukce i ke změně strategie mediální prezentace. PENNY několik plánovaných výletů v projektu ukončilo, včetně toho našeho. Oficiální vyjádření PENNY se údajně připravuje. Vedení České obce sokolské uvedlo, že za zrušením výletů je technický problém na straně PENNY.

Okruh jsme měli vymyšlený. Start i cíl u Zámeckého parku v Michálkově ulici. Trasa dlouhá necelých šest a půl kilometru vedoucí Švermovou ulicí, po červené turistické na Hostěraz, do Vesce, po modré Alejí Svatopluka Čecha, přes Čihadla, kolem Tyršova pomníku zpět k Zámeckému parku. Po cestě celkem sedm zastávek se zábavnými úkoly a aktivitami se zaměřením na motoriku, koordinaci i vzdělávání, pro děti i dospělé. V cíli vedle dalších aktivit i ochutnávka grilovaných dobrot z PENNY a promítání filmu nebo koncert.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *