Výsledky Běhu Parkem 2020

Foto z akce naleznete na Rajčeti


Běh parkem 12. ročník
     
Sokol Roudnice n.L.       4.10.2020  
Ročník st.č Příjmení a jméno   Příslušnost čas Pořadí
Předškoláci (2015 a mladší)        
2015 19 Justa Alex Bohušovice n.O. 00:42,7 1
2017 7 Navrátil Matouš Dlouhání Rce 00:47,8 2
2016 1 Šotnar Adam Litoměřice 00:55,3 3
2017 26 Vereš Jakub Ledčice 00:58,0 4
             
             
             
             
             
Předškolačky (2015- a mladší)        
2015 27 Koubová Anna Mnetěš 00:46,6 1
2016 20 Votavová Libuše Roudnice 00:47,0 2
2016 25 Růžičková Eliška Roudnice 01:23,7 3
2018 21 Votavová Jindřiška Roudnice 01:31,0 4
2016 8 Burešová Johana Dlouhání Rce 01:33,7 5
             
Elévky mladší (2012-2014)        
2012 5 Skokanová Štěpánka Sokol Rce -Atletika 01:03,4 1
2012 13 Pitnerová Michaela Sokol Rce -Atletika 01:05,7 2
2014 14 Špinerová Soňa Roudnice 01:11,5 3
2013 2 Fixlová Veronika Roudnice 01:26,7 4
2013 10 Kutlu Eva Sokol Rce -Atletika 01:26,9 5
             
Elévové mladší (2012-2014)        
2012 16 Špiner Vilém Roudnice 01:04,7 1
2012 33 Vaněk Jáchym Sokol Roudnice 01:06,8 2
2012 3 Maier Kryštof Sokol Rce -Atletika 01:12,3 3
2013 24 Růžička Ondřej Roudnice 01:16,4 4
2012 11 Elias Kryštof Sokol Rce -Atletika 01:23,0 5
2014 30 Jindrák Patrik Roudnice 01:54,4 6
             
             
Elévové  starší (2010-2011)        
2010 15 Špiner Robin SK Bezděkov 02:29,3 1
2011 22 Došek Tadeáš Roudnice 02:50,2 2
             
Mladší žákyně (2007-2009)        
2008 34 Hubková Veronika Sokol Rce -Atletika 04:16,2 1
             
Mladší žáci (2007-2009)        
2008 36 Gala Petr Sokol Rce-atletika  03:24,5 1
2007 32 Chabada Jan Sokol Rce-atletika  03:30,6 2
2008 4 Skokan Jan Sokol Rce-atletika  03:37,7 3
2008 9 Jindrák Michal Sokol Rce-atletika  04:01,8 4
2008 28 Netyk Štěpán Mnetěš 04:05,6 5
2009 12 Marek Jan Roudnice 04:14,3 6
             
             
Starší žákyně (2005-2006)        
2006 37 Tremlová Markéta Sokol Rce-atletika  05:11,9 1
             
             
Starší žáci (2005-2006)        
2005 6 Doucha Daniel Sokol Rce-atletika  05:11,9 1
             
Dorost (2003-2004)          
2004 18 Justa Adam Bohušovice 07:14,0 1
             
Ženy (2002 a starší)          
1984 29 Dlouhá Zuzana Dlouháni Roudnice 15:10,4 1
1978 17 Špinerová Simona Roudnice 15:58,8 2
1970 23 Novotná Lenka Roudnice 16:16,1 3
1986 9 Dlouhá Tereza Dlouháni Roudnice 17:21,0 4
             
Muži (2002 a starší)          
2008 4 Skokan Jan Sokol Rce-atletika  14:31,2 1
1993 38 Dlouhý Vladimír Dlohání Roudnice 15:26,9 2
1962 35 Jíše Zdeněk Sokol Rce -Atletika 16:47,4 3
             
             
Závody se konaly za jasného počasí, teplota 15°C, závody proběhly bez úrazu.    
Celkem se zúčastnilo 38 závodníků, všichni závod dokončili.    
             
             
             
             
  Z.Jíše     T.Petrák    
  Vrchní časoměřič   Ředitel závodu