Výsledky Hasa 2020

Aktuální výsledky jsou stále vidět na “našem” webu u Orgsu, zde zobrazíme jejich kopii.

Děkujeme za zaslané dobrovolné startovné, příští rok již doufáme v normální průběh závodní sezóny a na všechny se budeme těšit.

#BIB      Celkový čas
116Hořejší Lukáš1985Sahara VědomiceCZEM/1Muži 20-39/119:07
218Rež Zdeněk1972SPONA TepliceCZEM/2Muži 40-49/120:13
315Trux Tomáš1991ŽidoviceCZEM/3Muži 20-39/221:16
411Valtr Vladimír1967MP PrahaCZEM/4Muži 50-59/122:42
542Žeberová Alice1993 CZEF/1Ženy 20-39/122:59
630Trux Miloš1972 CZEM/5Muži 40-49/223:14
723Houdek Zdeněk1971Sokol Straškov – VodochodyCZEM/6Muži 50-59/223:18
832Nešněra Ivan1986Plavecký klub RoudniceCZEM/7Muži 20-39/323:43
91Skokan Jan2008T.J. Sokol Roudnice nad LabemCZEM/8Žactvo 7-15/123:51
1043Tremlová Markéta2006Sokol RoudniceCZEF/2Žactvo 7-15/224:33:00
1131Myslivec Radek1977 CZEM/9Muži 40-49/324:44:00
1229Šašková Zuzana1983 CZEF/3Ženy 20-39/224:45:00
1327Novotná Lenka1970 CZEF/4Ženy veteránky (40 +)/126:06:00
1444Falta Petr1973 CZEM/10Muži 40-49/427:24:00
1445Falta Simon2004 CZEM/10Junioři 16-19/127:24:00
169Valtrová Marcela1976Roudnice nad LabemCZEF/5Ženy veteránky (40 +)/228:04:00
1733Mrázek Roman1969Rozběháme RoudniciCZEM/12Muži 50-59/328:43:00
1824Kubešová Anna1972Rozběháme RoudniciCZEF/6Ženy veteránky (40 +)/328:47:00
1940Cimlerová Lenka1972 CZEF/7Ženy veteránky (40 +)/429:42:00
1941Havránková Klára1982 CZEF/7Ženy 20-39/329:42:00
2121Vaňková Blanka1979 CZEF/9Ženy veteránky (40 +)/530:10:00
2217Režová Zuzana1975LOMAX TepliceCZEF/10Ženy veteránky (40 +)/630:55:00
231001Jíše Zdeněk1962Sokol RoudniceCZEM/13Muži 50-59/430:55:00
2437Chabadová Petra1977 CZEF/11Ženy veteránky (40 +)/731:19:00
254Ježek Martin1967 CZEM/14Muži 50-59/532:04:00
2620Imramovsky Michal1974Klub VoMo RoudniceCZEM/15Muži 40-49/532:16:00
2712koláček emil1951 CZEM/16Muži 70+/132:25:00
2835Ladislava Kulasová1974Rozběháme RoudniciCZEF/12Ženy veteránky (40 +)/833:06:00
2925Houdková Milada1974Rozběháme RoudniciCZEF/13Ženy veteránky (40 +)/933:12:00
3036Chabada Jan2007TJ Sokol RoudniceCZEM/17Žactvo 7-15/335:25:00
3138Pokorný Ladislav1968 CZEM/18Muži 50-59/637:05:00
3139Pokorný Jan2000 CZEM/18Muži 20-39/437:05:00
3322Miškaninová Hanka1984STS CHVOJKOVICE BROD – zřejmě slušnej oddíl 🙂CZEF/14Ženy 20-39/447:20:00
3328Klabíková Iveta1985 CZEF/14Ženy 20-39/447:20:00

Děkujeme všem běžcům za jejich ochotu vyzkoušet něco “nového” a věříme, že nám tento program pro pořádání závodů umožní uspořádat v příštím roce krásné závody s rychlými výsledky.