Běh Okolo Hasy 2020

Tak máme první dva závodníky v cíli 😉 ?‍♂️. Budou sice asi každý z jiného konce startovního pole, ale Hasa žije i letos. Použití techniky bylo v mém případě zvládnuto dobře, ani jsem si nepředstavoval, že to bude na mém telefonu tak snadné.

Po nainstalování programu „Orgsu tracking“ z google play (mém případě) nebo App store jsem vyrazil na start. Příprava v telefonu zabrala asi 10 sekund, zadal jsem pouze tři údaje. Dva přišly okamžitě po přihlášení Race ID/ID závodu , a Private key/Soukromý klíč. Startovní číslo jsem si jako pořadatel zvolil výjimečné, ostatním je průběžně přiděluji podle pořadí přihlášení. Dá se najít ve startovní listině závodu Okolo Hasy.

Po zadání těchto údajů se aplikace spustí a zobrazí jméno a závod. V tomto okamžiku skončila veškerá technická příprava. Telefon jsem si strčil do kapsy a vyrazil z domova na trať. Cestu ke startu u zdymadel jsem pojal jako rozklusání a po chvíli jsem na „cílové“ rovince u komor. Trochu zrychlím a běžím jako o život. V Židovicích si říkám, že mi to docela běží, kopec je bez problémů. Seběh do Židů, zatáčka k Labi a po chvilce probíhám pomyslným cílem. Běžím pro jistotu ještě asi 10s, protože vím, že ukládání polohy je nastaveno na 10s. Pak zastavím, nejsem snad ani moc zadýchaný a výklusem se vracím domů. Bohužel jsem závodní typ, takže bez soupeřů je ten čas hodně za očekávanou metou, ale zase vím jak jsem to flákal v létě, takže vlastně spokojenost.

Neváhejte, přihlaste se (alespoň den před výkonem , ať stihneme přidělit startovní číslo) a zaběhněte si virtuální závod. Zatím je vaše šance na umístění v první desítce skoro 50ti procentní 🙂

Za pořadatele vás zve Zdeněk Jíše

5