Cvičební rok začíná

Některé děti by chtěly natáhnout prázdniny až do Vánoc, jiné se už koncem srpna nemůžou dočkat, až bude září. Snad spíš ty, které školní rok mají spojené s kroužky, hudebkou, sporty a cvičeními. Není divu, vždyť zas uvidí své kamarády a bude legrace. Takové rádi uvítáme v Sokole a pro ně to vše v Tělocvičné jednotě Sokol děláme. Nový cvičební rok jsme začali tradičně táborákem na Tyršově stadionu 10. září.

Omladiny bylo dost, přišel jim zahrát na kytaru i bývalý starosta T.J. bratr Vojta Válek. Časy cvičebních hodin jsme nechali jako v minulých letech, nebude tedy těžké zorganizovat ostatní odpolední aktivity. Jistě v září a snad i v říjnu, pokud bude hezké počasí, vydržíme na Tyršově stadionu, pak se přesuneme do tělocvičen ve 3.ZŠ. Pokud se cvičení dětem líbí, ať se zmíní kamarádům a přivedou je s sebou. Vždyť zdravé tělo i zdravý duch jsou jen u těch v pohybu a kdo by nechtěl takové děti.

Necvičí jen děti. Takže i vám od 15 do 90 let nabízíme otevřenou náruč a družné prostředí, ve kterém tělo posílíte a starosti na kus dne zahodíte za hlavu. Už se na Vás těšíme.

Tomáš Petrák
starosta T.J.