Memoriál Michala Vološčuka a Karla Souřezného – 9. ročník

Netradičně první sobotu v září místo poslední soboty v srpnu se konal devátý ročník našeho nohejbalového turnaje trojic na Tyršově stadionu v Roudnici, věnovaný památce Michala Vološčuka a Karla Souřezného. Z přihlášených devíti mužstev jich přijelo a hrálo pět. Slabší účast proti předchozím ročníkům přičítáme vynucené změně termínu z důvodu kumulace turnajů.

Po zahájení turnaje s nástupem účastníků se za velmi příjemného počasí hrálo jednokolově na dvou kurtech systémem každý s každým na tři vítězné sety. První místo a držení putovního poháru obhájil favorizovaný tým CS Schalke 06. Domácí mužstvo Sokola Roudnice se navzdory čtyřem utrženým kanárům blýsklo zatím nejlepším místem v historii turnaje. Krásné umístění je výsledkem pravidelné a tvrdé letní i zimní přípravy, a patrně také toho, že hůř než páté skončit nemohlo.

Vedení turnaje se po loňské zdravotní pauze opět ujal bratr Válek. Během hry fungovalo občerstvování hráčů v klubu Sokol, z rukou bratrů Matějeka a Nekováře. Technickou přípravu zajistili bratři Nedvěd a Černý. Jim všem patří dík. Budeme se těšit na shledanou, snad už poslední srpnovou sobotu, zase za rok, při desátém ročníku memoriálu.

Výsledky:
1. CS Schalke 06