Sokolský veterán slavil ve formě

Museli byste být už pamětníky, abyste si vzpomněli na raná devadesátá léta minulého století, kdy na Tyršově stadionu správcovali manželé Bauerovi z Žižkovy ulice. Stadion byl stále precizně uklizený, všude kytičky a Pepa a Květa stále v pohybu. Nedali by jinak; celý jejich život byl takový.

A tak je můžete každý den, ať už je počasí jakékoliv, potkat v relaxační zóně nad podluským rybníkem, jak cvičí na jednotlivých nářadích a rádi s kolemjdoucími pohovoří.

Asi díky pohybu a stále dobré náladě i vzorné péči paní Květy jsme mohli 14. března oslavit Pepíkovy 90. narozeniny. Skvělého jídla a pití bylo habaděj, a vzhledem k tomu, že máme po těch létech mnoho společného na vzpomínání, tak i nálada byla výborná. Tak bychom chtěli i za vás, kteří Pepu z dřívějška znáte, popřát vše dobré, zdraví, pohodu a skvělou péči jeho vzorné ženy.

I vy, co Bauerovy neznáte, zajděte některé dopoledne do relaxační zóny a dejte s nimi řeč.

Tomáš Petrák