Rozvrh cvičení

Scházíme se každé úterý na sokolském stadionu v 16-16.30 hodin a cvičíme, co kdo vydrží, do cca 18-19 hodin. Obvykle chodíme ještě v pátek nebo o víkendu.

Co cvičíme

Na venkovním stadionu máme kruhy a nízkou i doskočnou hrazdu na měkkém písku. Jde šplhat na tyči a na laně. Stojky nacvičujeme na nízkých a středních stálkách. Cvičíme základní sestavy, není problém začít s námi cvičit bez jakýchkoliv zkušeností s gymnastikou.

Záběry ze stadionu

Po mnoha letech viděl Tyršův stadion znovu „veletoč“. A přijdou další a lepší!
Avšak nejen veletočem jest sokol živ.
Zacvičí si s námi dobře i ti, kdo veletoč ještě neumí…
… nebo ho už mají dávno za sebou. Třeba jako naše živoucí legenda a trenér od Boha, Václav Melichar.
Komu cvičení na nářadí nestačilo a ještě mu síly stačí, ten může jít šplhat, protože šplh k nářaďové gymnastice patří stejně jako Bedřich Šupčík k Sokolu. Znovu jsme pověsili vedle tyčí i šplhací lano.

(Opadaná ruina na snímku vpravo je část chátrající sportovní haly společnosti SPORT-STAR o.p.s.)